با این کرم خانگی موثر خط لبخند را محو کنید

با این کرم خانگی موثر خط لبخند را محو کنید

-این-کرم-خانگی-موثر-خط-لبخند-را-محو-کنید-www.20to20.ir_ با این کرم خانگی موثر خط لبخند را محو کنید

با این کرم خانگی موثر خط لبخند را محو کنید

با استفاده از روش های خانگی ارزان و موثر خط لبخند را از صورتتان محو کنید .در اینجا دستور تهیه ۵ نوع کرم خانگی برای از بین بردن خط لبخند برای شما آورده شده است که میتوانید با تهیه این کرم های خانگی در منزل خط لبخند را محو کنید .

کرم خیار و آلوئه ورا مخصوص رفع خط خنده و جوانسازی پوست خیار تازه ، آلوئه ورا و روغن نارگیل فرمول بسیار خوبی در کاهش چین و چروک ها و تغذیه پوست است ؛ این ترکیب حاوی آنتی اکسیدان ، آب و فیبر طبیعی است و درخنثی کردن تاثیرات منفی و سموم و اشعه خورشید تاثیر بسیار دارد .

برای تهیه این کرم : نصف خیار ۵ ق آلوئه ورا ۲ق روغن نارگیل نیاز دارید. خیار را پوست کنده و آن را با ژل آلوورا و روغن نارگیل ترکیب کنید این کرم را روی پوست بمالید و ۴۰ دقیقه بعد بشویید؛ برای نتیجه ی بهتر این کار را سه بار در هفته انجام دهید.

1با-این-کرم-خانگی-موثر-خط-لبخند-را-محو-کنید-www.20to20.ir_ با این کرم خانگی موثر خط لبخند را محو کنید

کرم خط خنده هویج و ماست عسل این کرم حاوی ویتامین ، بتاکارتن و اسید لاکتیک است و راه حل مناسبی برای مبارزه با سالخوردگی بشمار میرود این مواد مغذی بافت پوست را بهبود و کلاژن و الاستین را بالا میبرد،

برای این کرم ۱عدد هویج ۵ قاشق ماست طبیعی هویج را پوست کنده و تکه تکه کنید بعدآن را در مخلوط کن با ماست و آبلیمو ترکیب و سعی کنید کرم یکدستی داشته باشید. نحوه مصرف کرم پرکننده خط خنده بعد از اینکه آرایش را پاک کردید روی خط لبخند و قسمتهای حساس پوست این کرم را بمالید و بعد از ۳۰ دقیقه با آب گرم بشویید این کار را شبها قبل از خواب انجام دهید تا اثر بهتری داشته باشد.

بهترین کرم پرکننده خط خنده با عسل و سفیده تخم مرغ این کرم طبیعی خطوط صورت را کاهش و نشانه های سالخوردگی رامحو می کنند. این ترکیب سلول ها را مرطوب و محرک تولید بافت های پوست است که در اثر تابش آفتاب آسیب می بیند ؛

برای تهیه این کرم طبیعی ضد چروک اطراف لب : ۲ ق عسل ۱عدد سفیده تخم مرغ و عسل را ترکیب و خوب به هم بزنید صورت را تمیز کنید ماسک را روی آن بمالید و بعد از ۳۰ دقیقه با آب گرم بشویید، این کار حداقل ۳ بار در هفته انجام دهید.

کرم خط خنده طبیعی و گیاهی با روغن آووکادو و پاپیا این کرم حاوی ویتامین ایی انزبم واسیدهای چرب است موادمغذی پوست راحفظ وخطوط لبخند راکاهش میدهد ؛

برای ساخت این کرم : ۲تکه پاپیا یک قاشق آرد جو ۳ قاشق روغن آواکاد همه این مواد را با هم مخلوط کنید تا خمیر کرمی به دست آید کرم را روی صورت بمالید و ۴۰ دقیقه بعد بشویید. این کار را دو تا سه بار در هفته انجام دهید.

با جعفری کرم پرکننده قوی خط خنده درست کنید

کرم خط خنده با جعفری ، عسل و لیمو خانگی ماسک شبانه جعفری در کاهش لک و چروک بسیار موثر است چون حاوی فیتوکیمیکال و اسیدهای ارگانیک می باشد و به همین دلیل سطح پ هاش پوست را تنظیم و کلاژن پوست را تأمین می کند ،

برای تهیه این کرم سه شاخه جعفری ۵ قاشق عسل ۲ قاشق آبلیمو برگ های جعفری را با عسل و آبلیمو ترکیب کرده و روی موضع مورد نظربمالید و بعد از ۲۰ دقیقه با آب گرم بشویید این کار را دو روز در میان انجام دهید ، به خاطر داشته باشید شبها باید از این ماسک استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *