تاثیر میوه ها بر روی سلامت و زیبایی پوست

تاثیر میوه ها بر روی سلامت و زیبایی پوست

moraghebat-az-post-moo-zibaei5-www.20to20.ir_ تاثیر میوه ها بر روی سلامت و زیبایی پوست

تاثیر میوه ها بر روی سلامت و زیبایی پوست

انار، مناسب برای پوست شما در پاییز انار ویتامین C فراوانی دارد. در نتیجه برای بهبود سیستم ایمنی بسیار مناسب است و اثرات ناشی از افزایش سن مانند چین و چروکها بر روی پوست را کاهش میدهد. همچنین روند پیری را کند میکند. انار برای محافظت پوست در برابر اشعه خورشید بینظیر است؛ مناسب برای پوستهای خشک میباشد و از مواد موثر موجود در آن برای تهیه محصولات مرطوب کننده پوست استفاده میشود. همچنین انار پوستهای حساس را در برابر آکنه محافظت میکند. مطالعات متعدد اثرات مواد موثر موجود در انار را در پیشگیری از سرطان پروستات، سرطان سینه، سرطانهای پوست، لنفوما، دیابت و… ثابت کردهاند. انار باعث بهبود اشتها، بهبود آنمیو تسکین بیماریهای التهابی میشود.

moraghebat-az-post-moo-zibaei5-www.20to20.ir_-1 تاثیر میوه ها بر روی سلامت و زیبایی پوست

مراقبت از پوست در پاییز با انگور انگور با آکنه مبارزه می کند، چروک ها را محو می کند، سلول های مرده پوست را می زداید و به پوست حالت ارتجاعی می بخشد.

moraghebat-az-post-moo-zibaei4-www.20to20.ir_ تاثیر میوه ها بر روی سلامت و زیبایی پوست

سیب برای مراقبت از پوست تان در پاییز سیب حاوی آنتی اکسیدان هایی است که با چروک ها مبارزه می کند، خطوط چهره را تلطیف می نماید و جوانی و انعطاف پذیری را به پوست هدیه می کند.

moraghebat-az-post-moo-zibaei6-www.20to20.ir_-600x339 تاثیر میوه ها بر روی سلامت و زیبایی پوست

کدوتنبل و مراقبت از پوست قدر پاییز را بدانید که چنین معجونی را به شما هدیه کرده است. کدوتنبل حاوی آنتی اکسیدان هایی است که با رادیکال های آزاد مضر پوست مبارزه می کنند و به این ترتیب، پوست شما را عاری از چین وچروک و سلول های مرده می کند. ویتامین A موجود در آن به پوست لطافت می بخشد و ویتامین C و E کدوتنبل به پوست آسیب دیده شما یاری رسانده و آن را دوباره جوان می کند.

فواید خرمالو برای پوست و مو خرمالو، به اندازه توت فرنگی آنتی اکسیدان دارد و به همین دلیل، شما می توانید برای جوان سازی و شاداب سازی پوستتان، روزی نیم ساعت پوست خرمالو را روی صورتتان قرار دهید.بتاکاروتن موجود در آن، جریان خون سلولهای پوست را بیشتر میکند برای همین هم پوستتان خوش آب و رنگ میشود.افرادی که موهایشان اصطلاحا کم پشت است و یا به قدری که باید پر نیست, می توانند با خوردن خرمالو و دریافت روی (زنیک) موجود در آن, موهای سالم و پرپشتی داشته باشند.به خاطر حضور ویتامین A در خرمالو برای پوست و ناخن و موهای خشک و شکننده مفید است.

مراقبت از پوست با هویج سرشار از آنتی اکسیدان و ویتامین C است که کلاژن ایجاد می کند و همچنین ویتامین A فراوان که با رادیکال های مضر مبارزه می کند. همین ویژگی از هویج یک دوست واقعی برای پوست ساخته است. هویج چین و چروک ها را رفع می کند و به شما پوستی یکدست و اتوکشیده می بخشد.

سیب زمینی و مراقبت از پوست در پاییز خواص درمانی برای لک ها، آفتاب سوختگی ها و سایر ناراحتی های پوست دارد. سیب زمینی سلول های مرده را رفع می کند، پوست را می کشد و آبرسانی می نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *