خرید شارژ و پرداخت قبض به صورت آنلاین

خرید شارژ و پرداخت قبض به صورت آنلاین

xsharj-2 خرید شارژ و پرداخت قبض به صورت آنلاین

در راستای خدمات دهی بیشتر سایت به مشتریان و مراجعه کنندگان اینترنتی اقدام  به اضافه کردن بخشی با نام خدمات پرداخت نموده ایم که به راحتی میتوانید به قسمت موردنظر مراجعه کرده و از خدمات آن استفاده نمائید.

ورود شناسه و مشخصات شناسه قبض و شناسه پرداخت قبض مورد نظر خود را وارد نمایید. در این بخش اطلاعات تماس خود را جهت پیگیری پرداخت وارد نمایید. شما با دادن ایمیل و شماره همراه خود می توانید کد رهگیری قبض های پرداخت شده را نزد خود برای همیشه نگه دارید. اگر شناسه های قبض خود را به صورت صحیح وارد کرده باشید با کلیک بر روی تایید به مرحله بررسی اطلاعات قبض خود می روید. در صورت ناصحیح بودن شناسه های قبض سیستم خطا می دهد و نمی توانید به مرحله بعد بروید.

عملیات پرداخت در این بخش می توانید اطلاعات قبض خود را مشاهده نمایید. پس از مشاهده صورت حساب و بررسی آن با قبض خود، در صورت صحت آن دکمه پرداخت را کلیک نمایید. پس از اتصال به بانک با وارد کردن اطلاعات کارت بانک خود، مبلغ قبض از حساب شما کسر گردیده و بانك پارسیان به نمايندگي از شما مبلغ قبض را پرداخت مي نماید. پس از پرداخت قبض می توانید کد رهگیری ارجاع شده توسط بانک پارسیان را یادداشت کرده و نزد خود نگه دارید. در نظر داشته باشید در صورت وارد کردن ایمیل و شماره همراه خود کد رهگیری و اطلاعات قبض برای شما ارسال می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *