تصاویر پیشنهادهای شاد برندهای معروف

dolce & gabbana .1 بچه‌های خاص

 

195993_mo21499 تصاویر پیشنهادهای شاد برندهای معروف

برند ایتالیایی دلچه‌اندگابانا، طرح‌های رایج در مدل‌های زنانه را به دنیای كودكانه آورده است اگر این روزها در تدارك یك لباس عروسی یا ‌مهمانی رسمی برای دختر خود هستید، قبل از هر انتخابی نگاهی به مدل‌های كودكانه «دلچه‌اندگابانا» بیندازید. این برند ایتالیایی، طرح‌های رایج در مدل‌های زنانه را به دنیای كودكانه آورده است. در مدل‌های این شركت می‌توان تركیب تور و پارچه و استفاده از پارچه با گل‌های درشت را دید. در این مجموعه لباس‌ها و كفش‌ها هم با هم ست شده‌اند یعنی از همان پارچه كار شده در لباس برای دوخت كفش هم استفاده شده است.

shanghai tang .2 نسل جدید عینک

195993_mo21500 تصاویر پیشنهادهای شاد برندهای معروف

جدیدترین محصول شرکت شانگهای تنگ عینک های آفتابی گردی هستند كه در دو فرم طراحی شده‌اند در میان محصولات بی‌پایان چینی، محصولات لوكس و مرغوبی هم تولید می‌شوند؛ مثل كالاهایی كه در شركت طراحی «شانگهای تنگ» ساخته می‌شود. جدیدترین محصول این شركت، عینك‌های آفتابی گردی هستند كه در دو فرم طراحی شده‌اند. هر دو مدل شیشه‌های گرد با فرم كائوچویی دارند؛ در یك نمونه، نوار فلزی و در مدل دیگر یك صفحه صاف كائوچویی به بالای عینك اضافه شده است. تنوع این عینك در رنگ شیشه و فرم هم از جذابیت‌های آن است. شیشه سبز، آبی، زرد با فرم سفید، مشكی و قهوه‌ای را می‌توان در این مجموعه دید.

lierac .3 آبرسانی حرفه ای

195993_mo21501 تصاویر پیشنهادهای شاد برندهای معروف

پوست‌های خشك، خیلی خشك، حساس، مختلط و چرب محصولات متفاوتی از لیراک را استفاده کنند اگر احساس می‌كنید پوست‌تان نشاط همیشه را ندارد و از كم‌آبی رنج می‌برد، می‌توانید جدیدترین محصول لیراك را امتحان كنید؛ محصولی حرفه‌ای در آبرسانی به پوست. سری محصولات هیدراكرونوپلاس به روند آبرسانی طبیعی در سطح و عمق پوست كمك می‌كنند تا رطوبت و جوانی پوست حفظ شود. پنج محصول در این مجموعه هست كه باید با توجه به نوع پوست خود انتخاب كنید. لیراک در مجموعه هیدراكرونوپلاس برای پوست‌های خشك، خیلی خشك، حساس، مختلط و چرب محصولات متفاوتی دارد.

dunhill .4 از خودرو به مد

195993_mo21502 تصاویر پیشنهادهای شاد برندهای معروف

محصول جدید شرکت دانهیل کیف و کیف پول چرمی مناسب افراد پردغدغه و درگیر است شركت انگلیسی «دانهیل» كه به دلیل قدمتش در دنیای مد نیاز به معرفی ندارد، یک مجموعه جدید كیف و كیف پول را طراحی كرده كه مناسب افراد پردغدغه و درگیر است؛ كسانی كه به دلیل رفت و آمدهای زیاد كیف‌های‌شان به سرعت خراب می‌شود. در تولید این كیف‌ها از نوعی چرم استفاده شده كه در فضاهای داخلی ماشین مثل داشبورد استفاده می‌شود. این چرم، مقاوم‌سازی شده؛ به گونه‌ای كه ضدخش و ضدآب است و مقاومت بالایی در برابر حرارت دارد. یك مدل كیف دستی زنانه، یك مدل كیف مدارك و سه مدل كیف پول، البته در رنگ‌های مختلف این مجموعه را تشكیل می‌دهند.

5. saint lauren كوچولوی تازه وارد

195993_mo21503 تصاویر پیشنهادهای شاد برندهای معروف

شرکت سن لورن هم به زودی كیف‌های كوچك دوشی در رنگ‌های متنوع خود را عرضه می‌كند حالا كه بازار كیف‌های كوچك رو دوشی گرم است و خانم‌ها به این نتیجه رسیده‌اند كه این مدل كیف راحت‌تر و كاربردی‌تر از نمونه‌های بزرگ رو دستی است، اغلب برندها دست‌ اندركار تولید چنین كیف‌های كوچكی شده‌اند. برند «سن لورن» هم به زودی كیف‌های كوچك دوشی خود را عرضه می‌كند. این كیف‌ها كه در رنگ‌های متنوعی چون زرد، آبی، سرخابی، قرمز و. . . تولید شده‌اند، دسته‌های بلند فلزی به رنگ نقره‌ای و طلایی دارند؛ كیف‌های زبانه‌داری كه فرم كیف‌های محبوب شنل را به خاطر می‌آورند.

6. adidas دنیای شاد و رنگی

195993_mo21504 تصاویر پیشنهادهای شاد برندهای معروف

برندهای اسپرت هم از پارچه های طرحدار برای انواع پوشش ها استفاده کرده اند این روزها كه پارچه‌های طرحدار بازار گرمی دارند و در انواع پوشش از لباس تا كیف و كفش به كاربرده می‌شوند، برندهای اسپرت هم دست به كار شده‌اند و كفش‌هایی را روانه بازار كرده‌اند كه طرح‌های رنگی و شاد در آنها به چشم می‌خورد. این نمونه كفش‌های خوشحال را می‌توان در جدیدترین محصولات برندهای ورزشی مثل نایك و آدیداس دید.

7. H&A  collection طرحی برای خانه امروز

195993_mo21505 تصاویر پیشنهادهای شاد برندهای معروف

شرکت اچ ‌اند ‌ای کوسن هایی با طرح های خلاقانه و اسپرت را طراحی کرده است در خانه‌های امروزی و دكوراسیون‌های مدرن، دیگر كوسن‌های ریشه‌دار و مخملی جایی ندارند. خانه‌های امروزی به دلیل دكوراسیون‌های اسپرت و ساده‌تر نیاز به كوسن‌هایی با طرح‌های خلاقانه دارند؛ همان كاری كه خانه طراحی «اچ ‌اند ‌ای» انجام داده است. این برند ایرانی، دنیایی از كوسن‌ها با رنگ‌های متفاوت و طرح‌های خلاقانه را پیش روی مخاطبانش گذاشته است؛ طرح‌های قدیمی ایرانی كه در كاشیكاری‌ها مورد استفاده قرار می‌گرفت تا طرح‌های مدرن و امروزی را می‌توان در كارهای این گروه دید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *